Wybrane realizacje

Portfolio

Czyli co i dla kogo ostatnio robiłem.

Nasze Prace

Przykładowe Realizacje

Poniżej prezentujemy wybrane strony internetowe, które wykonywaliśmy w ostatnim czasie. Każdy projekt jest inny – każda realizacja traktowana indywidualnie.

renault.torun.pl

Strona internetowa dla firmy Auto Reve z Torunia, która jest autoryzowanym dealerem marki Renault oraz Dacia.

satkompserwis.pl

Projekt dla Sat-Komp-Serwis Brodnica. Firma ta zajmuje się zaawansowanymi rozwiązaniami monitoringu, antenami satelitarnymi / naziemnymi oraz m.in. serwisem komórkowym i komputerowym. Pełna oferta dostępna jest na stronie Klienta.

rossofiorentino.pl

Jednym z moich najnowszych projektów jest strona internetowa dla dystrybutora firmy „Rosso Fiorentino,” włoskiego producenta najwyższej jakości kolumn audio. Firma ta, z siedzibą we Włoszech, jest znana z długoletniej tradycji rodzinnego biznesu oraz nieustannej dbałości o jakość swoich produktów.

torunskieinspiracje.pl

Kolejny projekt za nami – tym razem dla firmy z Torunia zajmującej się organizacją warsztatów z rękodzieła dla dzieci i dorosłych – idealna integracja zarówna dla najmłodszych jak i np. dla firm.

tkdsystem.eu

Następna realizacja dla firmy TKD System, która zajmuje się m.in. produkcją balustrad stalowych oraz szklanych, obróbką stali i zadaszeniami szklanymi

arago.green

Strona internetowa stworzona dla firmy Arago Sp. z o.o. –jednego z największych dostawców paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła i magazynów energii w kraju.

brodnicataxi.pl

Strona www dla firmy Taxi Adam działającej na terenie Brodnicy i oferującej przewozy osobowe, pomoc w przeprowadzkach oraz dobowy wynajem aut.

gyft.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy Latex Opony Sp. z o.o. – jednej z największych hurtowni opon w kraju. Realizacja dotyczyła strony typu Landing Page kierowanej do Klienta Biznesowego – a produktem są opony rolnicze Good Year Farm Tires.

Scroll to Top