Realizacja dla:

maxamopony.pl

Każdy projekt to nowe doświadczenie – nowe wyzwanie, które z radością wykonuję dla swoich Klientów.

Opis realizacji

Projekt strony www dla dystrybutora marki MAXAM – jednego z największych dostawców opon specjalistycznych na świecie. M.in. opon rolniczych, opon OTR, opon przemysłowych i opon do wózków widłowych. Każda z podstron opisuje konkretny rodzaj opon oraz ich zalety. Na każdej z nich znajdziemy również CTA zachęcające do kontaktu mające na celu zwiększenie konwersji na stronie.

Strona internetowa została przygotowana w taki sposób by działać bardzo szybko nie tylko na komputerach, ale przede wszystkim na urządzeniach mobilnych zgodnie z zasadą „mobile first”. Potwierdzeniem tego są oficjalne wyniki analizy Google:

maxam opony - wyniki page speed

Jeśli chciałbyś poznać szczegóły dot. tego projektu lub chciałbyś podjąć współpracę – zachęcam do kontaktu. Z chęcią podejmę się wykonania projektu dla Ciebie i Twojej firmy by zwiększyć Twoje przychody!

Stronę w wersji online możesz zobaczyć na:

Udostęnij:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Email

Zobacz też

termoklim.com.pl - widok strony głównej
Portfolio

termoklim.com.pl

Kolejny projekt strony internetowej dla branży OZE – tym razem dla lokalnej firmy TermoKlim z Brzozia. Firma w swojej ofercie ma m.in. pompy ciepła, panele fotowoltaiczne…

Szczegóły >>
Projekt strony www dla Latex Opony - Good Year Farm Tires
Portfolio

gyft.pl

Strona Internetowa typu Landing Page dla spółki Latex – Hurtowni opon. Zlecenie dotyczyło wykonanie projektu, który ma na celu pomóc w dotarciu do nowych Klientów Biznesowych…

Szczegóły >>
Projekt strony www dla Brodnica Taxi Adam
Portfolio

brodnicataxi.pl

Strona Internetowa dla Pana Adama – zawodowego taksówkarza z Brodnicy, który oferuje usługi zarówno związane z przewozem osób jak i z przeprowadzkami…

Szczegóły >>
Arago Green
Portfolio

arago.green

Strona Internetowa dla Arago Sp. z o.o. Jest to jedna z największych firm w kraju, która zajmuje się odnawialnymi źródłami energii, takimi jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy magazyny energii…

Szczegóły >>
Strona Internetowa Toruńskie Inspiracje
Portfolio

torunskieinspiracje.pl

Kolejny projekt za nami – tym razem dla firmy z Torunia zajmującej się organizacją warsztatów z rękodzieła dla dzieci i dorosłych – idealna integracja zarówna dla najmłodszych jak i np. dla firm.

Szczegóły >>
Strona internetowa dla SAT-KOMP-SERWIS
Portfolio

satkompserwis.pl

Projekt dla Sat-Komp-Serwis Brodnica. Firma ta zajmuje się zaawansowanymi rozwiązaniami monitoringu, antenami satelitarnymi / naziemnymi oraz m.in. serwisem komórkowym i komputerowym. Pełna oferta dostępna jest na stronie Klienta.

Szczegóły >>
rosso fiorentino
Portfolio

rossofiorentino.pl

Jednym z moich najnowszych projektów jest strona internetowa dla dystrybutora firmy „Rosso Fiorentino,” włoskiego producenta najwyższej jakości kolumn audio. Firma ta, z siedzibą we Włoszech, jest znana z długoletniej tradycji rodzinnego biznesu oraz nieustannej dbałości o jakość swoich produktów.

Szczegóły >>
Scroll to Top