10 lat doświadczenia

Strony mamy we krwi

Chcesz zaistnieć w sieci? Dobrze trafiłeś!

Często zadawane pytanie:

Dlaczego My?

Stawiamy na jakość. Stawiamy na zadowolenia Klienta. Ważne jest dla nas bezpieczeństwo. Zapewniamy wsparcie techniczne. Odpowiedzi jest wiele…

Profesjonalizm

Ponad 10 lat na rynku i setki wykonanych projektów to doświadczenie, które zaowocuje kolejną super stroną!

Optymalizacja

Szybko, szybciej, najszybciej! Przy projektach wykorzystujemy aktualne trendy dot. optymalizacji stron.

Narzędzia AI

Przy tworzeniu stron wykorzystujemy narzędzia AI. Nowoczesne i niepowtarzalne elementy - nawet na tej stronie!

Personalizacja

Strony "tniemy na wymiar" - dopasowujemy je do Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo

To podstawa - nikt nie chciałby by pliki strony czy dane Klientów wyciekły do sieci.

Wsparcie Techniczne

Masz problem ze stroną? Pomożemy!

Opinie Google

Co sądzą o nas Klienci?

5/5
Bardzo profesjonalnie przygotowany i poprowadzony projekt. Witryna biura tłumaczeń przysiegłych p. Biruty Gruszeckiej z Torunia została wykonana z precyzją i fachowością. Każda wydań złotówka w PEX Studio procentuje w przyszłości. POLECAM!
Oskar Nemo
biurotlumaczen-torun.pl
5/5
Firma Pex Studio stworzyła dla nas stronę Kajakpasja.pl Bardzo gorąco polecam współpracę z tą firmą. Cechuje ją pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pomysłowość w projektowaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Dodatkowym atutem jest to, że pomimo tego, że strona powstała 3 lata temu, to nadal możemy liczyć na wsparcie techniczne, w razie problemów.
Artur Warszawski
kajakpasja.pl
5/5
Co za niesamowity gość! Nawet bez moich szczegółowych wytycznych, bo za bardzo nie miałam pomysłu, Pex stanął na wysokości zadania!!!!! Czas realizacji ekspresowy, pierwsza (i zarazem ostateczna) wersja strony była od razu strzałem w dziesiątkę – niczego nie musiałam poprawiać. To rzadkość w tej branży, usługa TOP OF THE TOP!!!! Polecam max.
Agnieszka Kuśmierska
gyft.pl

Ponad 10 lat doświadczenia

PexStudio Projektowanie Stron Internetowych

Jesteśmy firmą, która od 10 lat projektuje i wdraża strony internetowe dla małych, średnich i dużych firm. Nasze usługi cechuje nie tylko estetyka, ale przede wszystkim funkcjonalność i skuteczność. Nasza pasja i zaangażowanie w każdy projekt pozwala nam tworzyć strony internetowe spełniające oczekiwania Klientów. Współpracując z nami możesz mieć pewność, że Twoja strona internetowa znajdzie się w rękach profesjonalistów.

Projekt strony internetowej dla TKD System
Projekt strony internetowej EverSolo Polska
Projekt strony internetowej dla PTTK Brodnica
Strona internetowa dla Auto Reve Toruń - Strona Główna - PexStudio.pl - Portfolio
Projekt strony internetowej cieciewodatorun
Projekt strony internetowej dla Windoorfull

Przykładowe

Realizacje

Każda strona jest inna. Każdy Klient ma swoje wymagania, którym staramy się sprostać. Poniżej niektóre z naszych prac.

Strony Internetowe - realizacja dla Auto Reve Toruń

renault.torun.pl

Strona internetowa dla autoryzowanego sprzedawcy Renault - Auto Reve Toruń

Strona Internetowa dla TKD System - zdjęcie poglądowe

tkdsystem.eu

Strona internetowa dla TKD System - producenta systemów balustrad z okolic Brodnicy.

Strona Internetowa dla firmy Cięcie Wodą Toruń

cieciewodatorun.pl

Projekt dla firmy z Torunia, która wycina wzory w materiałach technologią WaterJet.

Strona Internetowa dla EverSolo Polska

eversolo.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy EverSolo Polska – lokalny oddział międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i rozwojem sprzętu audio.

Masz Pytania

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Poniżej przedstawiamy zbiór najczęściej zadawanych pytań przez Klientów.

Koszt stworzenia strony internetowej jest zależny od wielu elementów – m.in. ilość zakładek, co ma być na tych zakładkach, poziom zaawansowania graficznego projektu, wybrany serwer. Strony internetowe projektujemy już od 1000 zł netto. Co do kosztów stałych – raz w roku Klient powinien opłacić serwer, domenę oraz certyfikat SSL (*opcjonalnie / zalecane). Koszt domeny jest zależny od dostawcy i na ten moment waha się od ok. 80 zł nawet do 250 zł / rok. Koszt serwera natomiast zalezny jest m.in. od jego pojemności, ilości skrzynek mailowych. Usługi zapewniające odpowiedni poziom działania zaczynają się od ok. 250 zł netto/rok. 

Czas tworzenia strony internetowej zależny jest od tego jak bardzo złożona ma być strona. W przypadku prostych projektów typu One Page Layout jesteśmy w stanie wykonać stronę nawet w ciągu tygodnia (*przy założeniu, że Klient posiada własne teksty i zdjęcia).

Aktualnie wszystkie nasze projekty wykonujemy zgodnie z założeniem „Mobile First” – najpierw tworzymy wersję na urządzenia mobilne, a dopiero potem na komputery PC. Dlaczego? Już od kilku lat większość ruchu sieciowego generowana jest właśnie przez smartfony i tablety i właśnie dlatego przy projektowaniu strony internetowej dla Klienta kładziemy nacisk na to by by wyświetlała się ona poprawnie na każdym urządzeniu.

Nasze projekty wykonujemy od podstaw. Każdy element strony dopasujemy do Twoich potrzeb.

W naszej ofercie posiadamy możliwość pełnej optymalizacji strony pod kątem SEO/SEM. Jesteśmy w stanie dostosować stronę pod kątem odpowiednich fraz, zoptymalizować kod zgodnie z wytycznymi Google oraz znacząco przyspieszyć jej działanie. Możemy zająć się przygotowaniem pełnej kampanii reklamowej by zmaksymalizować Twoje zyski przy współpracy ze sprawdzoną agencją analityczną.

Oczywiście. Aktualnie zdecydowaną większość naszych projektów wykonujemy przy pomocy systemu CMS WordPress, którego cechą charakterystyczną jest możliwość łatwej edycji treści i innych elementów na stronie.

Tak! WordPress charakteryzuje się możliwością instalacji tzw. wtyczek (rozszerzeń) pozwalających niemal dowolnie rozbudować funkcjonalność Twojej strony. Systemy płatności / systemy wysyłkowe (kurierskie) / systemy fakturowania, a to wszystko w jednym miejscu.

Tak! Zawsze zalecamy korzystanie z certyfikatu SSL, który odpowiada za szyfrowanie danych między stroną, a użytkownikiem. Ponadto system WordPress jest na bieżąco aktualizowany co minimalizuje pojawienie się luk bezpieczeństwa. W przypadku systemów tworzonych indywidualnie często nie są one aktualizowane co znacząco wpływa na bezpieczeństwo witryny.

Po zakończeniu projektu wysyłamy do Klienta film instruktażowy pokazujący w jaki sposób może korzystać z panelu administratora strony. Ponadto gdyby pojawiły się problemy z działaniem strony pomożemy zlokalizować źródło problemu i je usuniemy. Również w przypadku chęci rozbudowy strony chętnie pomożemy.

Tak. WordPress jako system zarządzania treścią charakteryzuje się dużą elastycznością i możliwością rozbudowy strony w każdym momencie. Jeżeli będzie taka potrzeba chętnie się tym zajmiemy.

Scroll to Top